Linia Patchwork Pack marki Vans już teraz debiutuje z trzema modelami butów w stylistyce retro. Wykorzystując buty jako płótno, projektanci Vans na nowo zinterpretowali kultowe modele Era, Sk8-Hi i Classic Slip-On, wykorzystując miks skór, tkanin i zamszowych elementów, co zaowocowało linią rodem z lat 70-tych. Co jednak w tej linii najważniejsze to feeria kolorów, dzięki której masz szansę lepiej znieść nie tylko Blue Monday, ale i cały szary i smutny styczeń oraz luty. W tej kolekcji kolorów jest tyle, że spokojnie starczy Ci ich do wakacji!

Linia Patchwork Pack od Vansa

Projektanci marki Vans przy linii Patchwork Pack zdecydowali się nie tylko po sięgnięcie po niezwykle rozbudowaną paletę kolorystyczną, lecz także po efekt asymetrii. Zgodnie z tym założeniem lewy i prawy but występują w różniącej się od siebie kombinacji kolorystycznej, co sprawia, że obok tych kultowych butów skateboardowych nie sposób (nomen omen) przejść obojętnie!

Inspiracja stylem retro znajduje w linii Patchwork Pack swoją kontynuację w modelu Vans Sk8-Hi z kontrastującą zamszowo-płócienną cholewką z aplikacjami na każdym z butów. Uzupełnieniem linii jest model Classic Slip-On, którego cholewka to prawdziwy miks kolorów i faktur.

Dla tych, którzy już nie mogą doczekać się tej mieszanki kolorów na swoich nogach, mamy bardzo dobrą wiadomość. Linia Vans Patchwork Pack już trafiła do sprzedaży. Także w Polsce. Kiedy Was w nich zobaczymy?