Lewis Hamilton otwiera swoją restauracje

Wszyscy, którzy obserwują Lewisa na Instagramie wiedzą już, jak wielkim jest pasjonatem weganizmu. Od kilku lat nie tknął mięsa i bardzo często próbuje przekonać swoją wirtualną widownię do porzucenia produktów pochodzenia zwierzęcego. Jego pasja do gotowania i zdrowego odżywiania jest tak wielka, że wraz z Tommaso Chiabra, ambasadorem UNICEF i firmy zastępującej mięsne produkty "Beyond Meat" postanowił otworzyć burgerownię - Neat Burger. Różnica między restauracją Lewisa, a tradycyjnym McDonalds będzie oczywiście polegała na tym, że Hamilton nie zaserwuje nam nic pochodzenia zwierzęcego.

Co oprócz burgerów spotkamy w Neat Burger? Jako, że Hamilton w całości oddał się weganizmowi, w jego restauracji napoje będą bazowały na soi, kokosie i Just Water - firmie założonej przez Jadena Smitha, która zajmuje się produkcją przyjaznych naszej planecie produktów. 

Lewis Hamilton nie ukrywał podekscytowania otwarciem jego nowego projektu:

 - Uwielbiam być dzieckiem naszej planety. Bardzo się cieszę i szanuję naszą markę Neat Burger, gdyż będzie ona kultywować jedynie etyczne wartości i wesprze małe, lokalne firmy. Jestem dumny, że mogę być tego częścią. Dla kogoś, kto przeszedł dawno temu na weganizm, bardzo ważnym jest, by czerpać radość ze smacznego jedzenia. Wydaje mi się, że Neat Burger będzie pyszną alternatywą dla wszystkich tych, którzy będą chcieli spróbować jeść inaczej.

Pierwsza restauracja Neat Burger otworzy się już jutro, drugiego września w Londynie. Później sieć zamierza otworzyć czternaście placówek na całym świecie. Bardzo byśmy chcieli zobaczyć Neat Burgera w Polsce!