Jak co roku podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wielkie emocje wzbudzają aukcje gwiazd. 28. edycje WOŚP postanowiło wesprzeć wielu znanych sportowców, artystów, dziennikarzy i celebrytów. Wśród nich mamy chociażby Roberta Lewandowskiego, Mike’a Tysona, Magdę Gessler, Janusza Gajosa czy Nergala. Fani mogą wylicytować prywatne przedmioty gwiazd i nie tylko. Zebrane pieniądze zasilą konto fundacji. Dochód z tegorocznego finału zostanie przekazany na zakup sprzętu dla dziecięcej medycyny zabiegowej.

ZOBACZ TEŻ: 10 żyjących pisarzy, którzy naszym zdaniem powinni dostać literackiego Nobla [GALERIA]

Zapewne dla wielu fanów dużą atrakcją jest możliwość licytowania spotkań, kolacji sam na sam z gwiazdami, pamiątek czy wizyty w miejscach, do których na co dzień nie mają dostępu. Jedne licytacje kończą się za ponad dwa tygodnie, inne za kilka, więc chętni muszą monitorować sytuację. Wszystkie aukcje gwiazd na 28. Finał WOŚP znajdziecie na stronach internetowych aukcje.wosp.org.pl i rzeczyodserca.pl. W GALERII>>> możecie zobaczyć listę najciekawszych aukcji.

Na koniec przypomnijmy, że tegoroczne hasło Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy brzmi „Wiatr w żagle – dla dziecięcej medycyny zabiegowej”.