Levi's to najnowsza marka, która ogłosiła współpracę z „Gwiezdnymi wojnami”. Można powiedzieć, że efekt końcowy jest taki, jak można było sobie wyobrazić: mamy koszulki, bluzy, kurtki i dżinsy, ozdobione archiwalnymi grafikami postaci z oryginalnej trylogii, statkami i cytatami z filmów. Tak, pojawia się m.in. nieśmiertelne „I am your father”.

Współpraca zawiera zarówno kolekcje męskie, jak i damskie, z kilkoma niezłymi opcjami do wyboru. Jest dżinsowa kurtka z logo „Gwiezdnych wojen” na przodzie i napisem „I’VE GOT THIS” na obu ramionach. W ofercie znajduje się również czarna bluza z kapturem, która zawiera słowny zapis głosu Chewbacci „GGWWWRRGGHHH!!!!”. Możesz także złapać parę spodni z myśliwcami X-Wing brzęczącymi wokół nóg. Ale jeśli masz ochotę na coś bardziej wyciszonego, są t-shirty z Darthem Vadererem, Chewbaccą i żołnierzem-klonem. Same dobre opcje.

Swój premierowy strój na „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” będziesz mógł skompletować od 1 listopada, bo właśnie wtedy kolekcja trafi do sprzedaży w ich sklepie online.

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”: kiedy premiera filmu?

Przypomnijmy, że w 9. filmie z serii „Gwiezdne wojny” grają Daisy Ridley (Rey), Adam Driver (Kylo Ren), John Boyega (Finn), Oscar Isaac (Poe Dameron), Lupita Nyong’o (Maz Kanata), Domhnall Gleeson (Generał Hux), Mark Hamill (Luke Skywalker), Anthony Daniels (C-3PO). Nowymi aktorami w sadze są Dominic Monaghan, Keri Russell, Naomi Ackie i Richard E. Grant. Co ciekawe, do roli Lando Calrissiana powrócił Billy Dee Williams. W filmie pojawi się również postać Lei, którą grała zmarła Carrie Fisher.

ZOBACZ TEŻ: „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”: oto finałowy zwiastun trylogii!

Reżyserem tej części jest J.J. Abrams, który jak wiadomo wcześniej nakręcił „Przebudzenie mocy” (2015). Po kontrowersyjnym „Ostatnim Jedi” Abrams ma zapewnić, że wszystko będzie grało jak należy. Czy mu się udało, przekonamy się już 19 grudnia 2019 roku.