Lundgren i Stallone znają się doskonale, bowiem pojawili się wspólnie w takich filmach jak „Rocky IV”, „Niezniszczalni” oraz ostatnio „Creed II”. Choć tym razem nie wystąpią razem, to na pewno spotkają się na planie, bowiem Stallone prawdopodobnie wyreżyseruje pierwszy odcinek nadchodzącego serialu. Lundgren zagra w nim tajnego agenta pracującego dla Rady Bezpieczeństwa ONZ. Jest on znakomitym komandosem i przy okazji bardzo dobrym negocjatorem.

Już to krótkie synopsis brzmi dobrze, bowiem obecność Lundgrena lub Stallone’a w projekcie gwarantuje przeważnie solidną dawkę akcji. Showrunnerem wciąż niezatytułowanego serialu jest Ken Sanzel, znany m.in. z „Zaprzysiężonych”. Póki co nie wiemy do końca, czy będzie to serial telewizyjny, czy jednak trafi na któryś z serwisów streamingowych.

Ta informacja to kolejne potwierdzenie na to, że Lundgren przechodzi ostatnio prawdziwy aktorski comeback. Oprócz wspomnianego wyżej „Creeda II” pojawił się w zeszłym roku w jednym z największych blockbusterów w historii, czyli „Aquamanie”.

Z kolei Sylvester Stallone od wielu lat nie pozwala o sobie zapomnieć. A to za sprawą bardzo dobrych występów w dwóch częściach Creeda, czy cameo w „Strażnikach galaktyki vol. 2”. Jednak najlepsze dopiero przed nami. Już 20 września zobaczymy go po raz piąty w roli ikonicznego Johna Rambo. „Rambo: Ostatnia krew” zapowiada się na jeden z najlepszych filmów akcji tego roku. Później pozostaje nam czekać na serial obu panów.

CZYTAJ TEŻ: „Rambo 5: Ostatnia krew” – pojawił się zwiastun filmu. Zapowiada się brutalne kino akcji