Czesław Lang w swojej najnowszej stylizacji nieprzypadkowo postawił na polską markę Lavard. Zarówno Lavard, jak i Tour De Pologne są bowiem markami znanymi na świecie, które dumnie i konsekwentnie promują Polskę.

 - Lavard posiada smak, atrakcyjny design i fenomenalną jakość tkanin, która daje poczucie komfortu i nieograniczonych możliwości. Jako sportowiec, zawsze staram się być elegancki, to dla mnie styl bycia niezależnie od zasobności portfela. Przez 16 lat mieszkałem we Włoszech, gdzie przyzwyczaiłem się do określonego stylu i najwyższej jakości. Do dzisiaj przywiązuję wagę do sportowej wygody i włoskiego stylu. To właśnie odnajduję w produktach marki Lavard. – uzasadnia swój wybór Czesław Lang.

Od 2018 roku firma Lavard jest partnerem największego w Polsce wydarzenia kolarskiego, jakim jest Tour de Pologne. Marka już po raz kolejny ubiera całą ekipę Lang Teamu.

Kibice Tour de Pologne, wzorem roku poprzedniego, będą mogli spotkać się z marką Lavard na trasie 76. Tour de Pologne w dniach 3-9.08.2019 r.