Na co zwracać uwagę i co wybrać? 

Design i wygoda, czyli MSI Stealth 15M

Zainspirowany miejskim stylem, nowy Stealth 15M jest najbardziej smukłym i najlżejszym 15-calowym, gamingowym laptopem, który jest dostępny w grafitowo-szarej wersji Carbon Gray lub śnieżnobiałej wersji Pure White. Maszynę wyposażono w najnowszy procesor Intel® Core™ i7 11. generacji oraz kartę graficzną NVIDIA® GeForce® GTX 1660 Ti z serii Max-Q, Stealth 15M to doskonały balans pomiędzy mobilnością i wydajnością, również za sprawą implementacji najnowszych technologii, takich jak PCIe Gen 4 i Thunderbolt™ 4. Dzięki zastosowaniu najnowszego systemu chłodzenia Cooler Boost 5 z wykorzystującego wentylatory z łopatkami o grubości 0,1 mm, Stealth 15M pozwala graczom i profesjonalistom na łatwe przyspieszenie wydajności podczas prowadzenia rozgrywki i codziennej pracy z wymagającymi aplikacjami.

Super wydajność dzięki MSI GT76 Titan

GT Titan bije wszystkie rekordy, dzięki pełnej wydajności komputera stacjonarnego. W maszynie podkręcono do 5,0 GHz wszystkie 8 rdzeni, dzięki czemu zapewniono najbardziej ekstremalną wydajność, jaką kiedykolwiek udało się uzyskać. Nowe układy graficzne charakteryzują się większą liczba rdzeni i wyższą częstotliwością pracy, co zapewnia im wysoką wydajność w porównaniu z poprzednią generacją procesorów graficznych. 

Ekstremalna wydajność wymaga ekstremalnego chłodzenia. Nowy system chłodzenia Cooler Boost Titan został przeprojektowany tak, aby mógł on sobie poradzić nawet z najbardziej ekstremalnymi temperaturami, zapewniając nowym notebookom z serii GT Titan wydajność podkręconego desktopa. dzięki nowemu systemowi Mystic Light. Oświetlenie rozprzestrzenia się teraz po całej klawiaturze i rozciąga się na wyjątkową podświetlaną obudowę. Można cieszyć się precyzyjną kontrolą podświetlenia, tworząc praktycznie nieograniczone kombinacje barw wybierając je spośród 16,8 milionów kolorów.

Wielofunkcyjny laptop do pracy i rozrywki MSI GS66 Stealth

GS66 Stealth to solidny laptop wyposażony w procesor Intel® Core™ i9 dziesiątej generacji oraz kartę graficzną z serii NVIDIA® GeForce RTX 2080 SUPER™. Aby w pełni wykorzystać potencjał nowego notebooka, maszyna korzysta z wyjątkowego systemu chłodzenia Cooler Boost Trinity+, w którym to znalazły się wentylatory z łopatkami o grubości 0,1 mm. Dzięki temu zmaksymalizowano przepływ tłoczonego powietrza. Duży akumulator o pojemności 99,9 Whr oraz niesamowicie szybki wyświetlacz o częstotliwości odświeżania 300 Hz zapewniają nieprzerwaną pracę i płynną rozgrywkę.

Matowa czerń i niskoprofilowa, smukła konstrukcja nowego laptopa GS66 Stealth, wiernie nawiązują do określenia Stealth, pozwalając wtopić się, dosłownie w każdą sytuację. Wzmocniona, czarna, metalowa obudowa sprawia, że laptop jest znacznie bardziej sztywny, co ułatwia jego codzienne użytkowanie. GS66 Stealth jest nie tylko potężnym, gamingowym notebookiem, ale jest również niezbędnym narzędziem, które zapewnia dyskretne poczucie pewności siebie w świecie gier i w pracy zawodowej.

Z myślą o graczach i twórcach treści multimedialnych – MSI GE66 Raider 

GE66 Raider to połączenie estetyki i wydajności, które stało się kluczem do narodzin solidnego laptopa. Zewnętrzna część obudowy GE66 charakteryzuje się skośnie nachylonymi płaszczyznami, podkreślającymi jego ostrą, wyrazistą stylistykę. Firma MSI wyposażyła swój najnowszy model notebooka w niezwykle mocny procesor Intel® Core i9 dziesiątej generacji, który pozwala na swobodną pracę wielozadaniową i bezproblemową rozgrywkę w najbardziej wymagających grach. GE66 to laptop, który przoduje na rynku dzięki kamerze internetowej o rozdzielczości 1080p oferującej najbardziej krystaliczny i ostry obraz. Nie trzeba już podłączać zewnętrznej kamery i można cieszyć się rozdzielczością do wartości 4K przy częstotliwości odświeżania 60 Hz. 

Wydajność i stylistyka – MSI GE75 Raider 

Odblaskowe, przypominające swoją formą zrobioną diamentem rysę zdobienia, tworzą jedyną w swoim rodzaju stylistykę „3D Dragon Spine”. Wzornictwo to charakteryzuje się ręcznym wykonaniem zdobień na trójwymiarowej powierzchni i anodyzowanym czerwonym szlifem, podkreślającym unikatową, a jednocześnie agresywną estetykę, która gwarantuje, że sprzęt będzie wyróżniał się w tłumie. 4-krotnie wyższa częstotliwość odświeżania ekranu, w porównaniu ze standardowymi wyświetlaczami laptopów, oraz najbardziej żywymi kolorami i wyjątkowo kontrastowym obrazem. Więcej na https://promocje.msi.com/promotions/cyber-xmas/.