Asteya (uczestniczka „The Voice of Poland”) śpiewa, Mavi gra na skrzypcach elektrycznych (śpiewała z Rodem Stewardem), Aretha na saksofonie (wraz z Gromeem supportowała Mariah Carey przed jedynym koncertem w koncertem), a Mia (występowała z największymi gigantami muzyki klubowej takimi jak Martin Solveig, Cassius, Bob Sinclair) jest DJ-ką. I to właśnie w tej różnorodności doświadczeń tkwi prawdziwa moc tego zespołu.

Zespół Ladies Of Power został założony trzy lata temu i od tej pory regularnie koncertuje. Kwartet już wydały trzy single, a dwa kolejne są już w drodze. Najnowszy teledysk zespołu pt. „Cicha Kobieta” nakręcił Pascal Pawliszewski, który wcześniej pracował z Viki Gabor przy klipie pt. „Superhero” i jest w tym roku nominowany do Fryderyka w kategorii „Teledysk Roku”.

Goście zebrani w klubie The Eve entuzjastycznie przyjęli premierę klipu oraz koncert dziewczyn, któremu towarzyszył pokaz laserów przestrzennych. Na wydarzeniu można było spotkać m.in. Jakuba Kucner, Tomasza Iwana, Laurę Samojłowicz, Wojtka Medyńskiego, Gromee’go, Roberta Sharifa El Gendy’ego.

 Najnowszy teledysk zespołu Ladies Of Power pt. „Cicha Kobieta” obejrzycie poniżej: