W roku 2004 nie było chyba nic bardziej pożądanego niż właśnie Motorola RAZR ze słynną klapką, która od razu kojarzyła się z zabieganą klasą biznesową Wall Street. 15 lat minęło, a niektórzy nadal nie mogą odżałować, że nigdy nie mieli tego telefonu w swoich zbiorach. Teraz może się to zmienić!

Motorola RAZR powraca jako smartfon

Marka Motorola zniknęła co prawda z rynku 8 lat temu, to jednak prawa do produkowania sprzętu z jej logo nabyła firma Lenovo. Jak donosi „The Wall Street Journal”, chińska firma najprawomocniej zdecyduje się na powrót kultowego telefonu z klapką. Motorola RAZR ma jednak wrócić na rynek już jako smartfon. I to nie byle jaki! Nowy RAZR ma mieć oczywiście kultową już klapkę. Ta jednak, co ciekawe, ma składać się dokładnie w połowie wysokości ekranu!

Motorola RAZR - cena, data premiery

Powrót do przeszłości (a w wielu przypadkach także od czasów pierwszego telefonu komórkowego) ma słono kosztować. Motorola RAZR w nowym wydaniu ma być sprzedawana za równowartość 1500 dolarów, czyli ok. 5600 złotych. Daty premiery odświeżonej Motoroli póki co nie podano. Po telefon trzeba się jednak będzie ustawić w kolejce. Na światowy rynek ma trafić bowiem jedynie 200 tysięcy sztuk nowej wersji RAZR.

Motorola RAZR - reklama

Myślicie, że Motorola znów stanie się obiektem westchnień gadżeciarzy i pożądania techno-freaków? Tak, jak wtedy, kiedy w 2004 ich wyobraźnię rozpalała te reklama: