Kubi Producent znany jest słuchaczom głównie za sprawą współpracy z Bedoesem. Ich albumy “Aby Śmierć Miała Znaczenie” i “Kwiat Polskiej Młodzieży” pokryły się złotem i platyną i szybko stały się bestsellerami. W międzyczasie młody beatmaker pracował nad płytą producencką. Choć proces trwał ponad dwa lata, efekt końcowy zdecydowanie wart był tego czasu, enegii i poświęcenie chłopaków!

Pochodzący z Wadowic producent zyskał szacunek i zaufanie środowiska, co sprawiło, że na płycie “18+” udało mu się zgromadzić pokaźne grono trzydziestu czterech gości, wśród których znalazły się najgorętsze nazwiska polskiej sceny rapowej. Gospodarza swoimi zwrotkami wsparli m.in. Szpaku, Borixon, Otsochodzi czy Żabson. Pojawiła się również silna reprezentacja SBM Label w postaci założycieli wytwórni - Solara i Białasa - oraz ich podopiecznych: Jana - Rapowanie, White’a 2115 i Beteo. Płyta trafiła na sklepowe półki i platformy streamingowe 14 czerwca 2019 roku.

Całość płyty jest bardzo intensywna, ale i wyważona. Dominują wyraziste trapowe perkusje, cloudowe wokale oraz ambientowe akcenty. Utwory są doskonale zaaranżowane, a produkcje zaskakujące i dopracowane. Partie wokalne zróżnicowano ze względu na liczbę gości, którzy prezentują się znakomicie na podkładach Kubiego Producenta.

Koncert Kubi Producent + Goście odbędzie się 29 czerwca 2019 w Warszawie w klubie Iskra przy ul. Wawelskiej 5. ELLE MAN obiął patronatem to wydarzenie.