W ostatnich dniach dowiadujemy się, że co raz więcej znanych osób ze świata sportu, polityki czy filmu jest zarażonych koronawirusem. Wśród nich są m.in. koszykarze NBA Rudy Gobert i Donovan Mitchell (z powodu tego pierwszego wstrzymano cały sezon), trener Arsenalu Londyn Mikel Arteta, piłkarz Daniele Rugani oraz Sophie Trudeau, żona premiera Kanady Justina Trudeau. W zeszłym tygodniu do tej smutnej listy dołączyli Tom Hanks i jego żona Rita. Niestety mamy kolejną znaną osobę, która zaraziła się COVIV-19. Jest nią Olga Kurylenko.

ZOBACZ TEŻ: Koronawirus 2020: Tom Hanks ma koronawirusa. Jaki jest stan zdrowia aktora?

Urodzona na Ukrainie aktorka i modelka podzieliła się informacją o swoim obecnym stanie zdrowia na Instagramie. „Zamknięta w domu po pozytywnym wyniku testu na koronawirusa. Właściwie jestem chora od niemal tygodnia. Gorączka i zmęczenie to moje główne objawy. Dbajcie o siebie i traktujcie to poważnie!” – napisała Olga. Do zamieszczonego wpisu dołączyła zdjęcie przedstawiające widok z okna jej domu.

Przypomnijmy, że Kurylenko dała się poznać widzom w drugiej połowie XXI wieku, gdy wystąpiła w jednym z segmentów „Zakochany Paryż” (2006) oraz adaptacji słynnej gry „Hitman” (2007). Jej nazwisko zostało szczególnie rozsławione za sprawą występu w filmie o przygodach Jamesa Bonda – „007 Quantum of Solace”. Był to drugi obraz z Danielem Craigiem w roli głównej.

W następnych latach zagrała m.in. w udanej komedii kryminalnej „7 psychopatów”, widowisku science fiction „Niepamięć” z Tomem Cruisem, komedii „Johnny English: Nokaut” oraz w intrygującej satyrze politycznej „Śmierć Stalina”. W tym roku pojawi się kilka filmów z jej udziałem, w tym thriller „The Bay of Silence”, gdzie zagrała obok Claesa Banga, odtwórcy Draculi z najnowszego miniserialu BBC.