Mango wypuszcza właśnie na rynek kolekcję garniturów Performance Suits zaprojektowanych tak, aby idealnie współgrały z aktywnym trybem życia każdego dynamicznego i zapracowanego mieszczucha. Najnowsze męskie garnitury od Mango uszyto bowiem z łatwych w pielęgnacji, lekkich i elastycznych tkanin, o które każdy facet może zadbać samodzielnie.

Garnitury Performance Suits od Mango

Performance Suits od Mango wydają się być idealnym rozwiązaniem dla facetów, który żyją szybko, aktywnie i dynamicznie. A także dla tych, od których codzienna praca wymaga ciągłych podróży taksówką czy regularnych lotów samolotem. Czasy, gdy na spotkanie biznesowe można było przyjechać w pogniecionej marynarce lub pomarszczonej koszuli już dawno minęły. Tak samo jak z nowym kontrahentem nie wypada się witać w marynarce poplamionej kawą. O tym projektanci Mango również pomyśleli. Garnitury z kolekcji Performance Suits wykonane zostały z tkanin nie wchłaniających wody, w związku z czym mokre plamy są im nie straszne! A nawet jeśli już Ci się jakaś przytrafi, to garnitury te wypierzesz sam: w domowej (lub miejskiej) pralce!

The Washable Suit z linii Performance można swobodnie prać w pralce – a to wszystko dzięki innowacyjnym właściwościom technicznym tkaniny, z której zostały wykonane. Materiał ten jest niezwykle łatwy w pielęgnacji, co zdecydowanie ułatwia jego codzienne użytkowanie.

Nowe garnitury od Mango dostępne są w trzech klasycznych wersjach kolorystycznych (light grey, russian blue i checked navy), pozwalających na dobrowolne łączenie ich w zestawy. Wszystkie modele znajdziesz w naszej GALERII---> My zdecydowanie wybieramy ten szary. A który dla Ciebie?

Kampanię wizerunkową nowe linii garniturów od Mango znajdziesz poniżej: