Po sukcesie pierwszej kolekcji w sezonie jesień 2018, amerykański projektant kontynuuje współpracę z ambasadorem marki, Lewisem Hamiltonem. Nowa kolekcja łączy modny styl brytyjskiego kierowcy i amerykańskie korzenie Tommy’ego Hilfigera:

- Inspirację do drugiej wspólnej kolekcji znaleźliśmy w modzie ulicznej Los Angeles. To tam szykowny styl Zachodniego Wybrzeża przeplata się z amerykańską klasyką, która tworzy DNA naszej marki. Lewis i ja inspirujemy się wszystkim dookoła – w naszych projektach zawarliśmy całą gamę różnorodnych wpływów. Z zachwytem patrzyłem, jak podczas tworzenia kolekcji rozwija się modowy zmysł Lewisa – jestem pewien, że efekty naszej pracy będą ekscytujące dla jego fanów - mówi Tommy Hilfiger.

Połączenie stylu vintage i fasonów oversize

Obecną kolekcję TommyXLewis tworzą nowoczesne wersje klasycznej odzieży sportowej. Dodatkowo zostały one urozmaicone akcentami różu i fioletu. Pojawił się także napis „Create X Unity” oraz marmurkowe cieniowanie, inspirowane stylem Los Angeles. 

- Współpracując z Tommy’m jednocześnie odkrywasz i wyrażasz siebie. Niesamowicie jest patrzeć, jak z naszych pomysłów powstaje kolekcja, w której mój prywatny styl łączy się z amerykańskim dziedzictwem jego marki. Jestem dumny z naszych projektów. Nie mogę się doczekać, aż podzielę się nimi z fanami na całym świecie - powiedział brytyjski kierowca.

Kolekcja TommyXLewis wykorzystuje ponadto motywy sportowe, fasony oversize, a także elementy stylu vintage. Wiedzieliśmy, że Lewis Hamilton jest genialnym kierowcą. Ale jak się okazuje, na modzie też się zna. Jak podoba wam się jego nowa kolekcja? Zdjęcia znajdziecie w GALERII >>>