Ostatnio pisaliśmy o czwartej kolaboracji między KITH i Coca-Colą. Ten zestaw rzekomo wyprzedzał się błyskawicznie, więc nic dziwnego, że nowojorska firma postanowiła pochwalić się kapsułową kolekcją KITH x Sprite. Tak jak w przypadku poprzedniego zestawu odzieży, nowa propozycja KITH to coś w rodzaju definicji amerykańskości.

CZYTAJ TEŻ: Nowojorska marka KITH stworzyła kolekcję poświęconą Coca-Coli. To definicja amerykańskości [GALERIA]

Tym razem mamy do czynienia z ubraniami, gdzie dominuje rzecz jasna zieleń, a wśród dodatkowych kolorów są biel i żółty. Logo Sprite’a znajdziemy na t-shirtach, satynowej kurtce, bluzie z kapturem, bluzie z wycięciem pod szyją i skarpetach. Wszystko utrzymane jest w retro stylu, ale nie da się ukryć, że kolekcja poświęcona Coca-Coli była bardziej przemyślana i ciekawsza wizualnie. Co więcej, obejmowała aż 105 elementów. Kolaboracja ze Spritem jest bardzo skromna.

Jednak KITH x Sprite posiada jakiś urok. Kolekcja ma być dostępna w poniedziałek w internetowym sklepie KITH. Jednak już teraz można nabyć ubrania, które są podobne w stylu do propozycji KITH. To coś w sam raz dla fanów Coca-Coli, Sprite’a, Fanty, a także Pepsi.