Kim jest Wiktor Mrozik?

Wiktor Mrozik urodził się w Warszawie. Od lat interesował się i pasjonował tańcem. Popularność i sławę zyskał dzięki YouTubowi, gdzie zamieszczał zabawne filmy i teledyski. Na jakiś czas związał się nawet z grupą youtuberów działającą pod nazwą "Ponki". Ta współpraca szybko się jednak zakończyła. Wiktor Mrozik przed erą nagrywania treści na YouTube, zajmował się modellingiem. Na swoim koncie ma epizody muzyczne i taneczne. Wielu pamięta go przede wszystkim jako tancerza na koncertach i występach telewizyjnych największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Mrozik uświetniał show takich wokalistów jak Doda, Dawid Kwiatkowski czy Edyta Górniak. - Robię wiele różnych rzeczy w swoim życiu i chcę się dzielić pozytywnym vibem – pisze sam o sobie. Obecnie występuje w 4. edycji programu "Agent Gwiazdy". Co przy tej okazji powinniście o nim wiedzieć?

Wiktor Mrozik - wiek

Wiktor Mrozik ma 26 lat. Youtuber nie podaje jednak dokładnej daty urodzenia.

Wiktor Mrozik - Instagram

Wiktor Mrozik, jak na youtubera przystało, jest bardzo aktywny w sieci. Jego kanał na TouTube nazywa się Mrozik Oficjalnie (ponad 130 tys. subskrybentów), na Facebooku znajdziecie go na profilu Wiktor Mrozik Oficjalnie, na Istagramie zaś - @mrozikoficjalnie (obserwuje go ponad 44 tys. followersów).

Wiktor Mrozik – Agent Gwiazdy

Wiktor Mrozik zyskuje popularność dzięki udziałowi w 4. edycji show TVN „Agent Gwiazdy”. Czy to on jest agentem? Szansę na tę samą funkcję mają także Krystyna Czubówna, Rafał Jonkisz, Edyta Górniak, Andrzej i Mariola Gołota, Agata Nizińska, Angelika Mucha, Maria Sadowska, Viola Kołakowska, Katarzyna Wołejnio, Misiek Koterski, Damian Kordas i Aleksander Doba. Program możecie oglądać obecnie w TVN w każdą środę o godzinie 21.30.