Damian Kordas to jeden z najpopularniejszych młodych kucharzy w Polsce. Kordas, mimo młodego wieku, ma na  koncie już dużo medialnych sukcesów. Fani gotowania po raz pierwszy mieli okazję poznać go w 2015 roku, kiedy to wziął udział w show kulinarnym "MasterChef" w TVN. Damian Kordas wygrał wówczas 4. edycję programu, przez co został najmłodszym zwycięzcą na świecie w historii tego show. Od tego czasu Damian Kordas wydał kilka książek kulinarnych, w tym „Ale ciacho”, która pojawiła się nakładem Burda Książki jako jedna z nagród w programie "MasterChef". Co jeszcze powinniście wiedzieć o jego karierze i życiu?

Damian Kordas – wiek

Damian Kordas urodził się 22 maja 1993 roku. W tym roku kończy zatem 26 lat.

Damian Kordas – Instagram i Facebook

Damian Kordas, jak na 22-latka przystało, jest aktywny w mediach społecznościowych. Jego profil na Instagramie znajdziecie pod nickiem @damiankordas (obserwuje go tam ponad 284 tys. followersów.) Na Facebooku szukajcie postów Damiana na koncie Facebook/Damian Kordas.

Damian Kordas – książki, przepisy, YouTube

„Ale ciacho” to tytuł książki Damiana, w którym znalazły się jego przepisy i porady dotyczące tworzenia deserów. Po wygraniu „MasterChefa” Damian wydał również książkę „Moje pyszne inspiracje”. Na rynku dostępna jest też jego trzecia książka"Superfood". Przepisy Damiana można znaleźć także youtube'owym kanale kucharza YouTube/Damian Kordas.

Damian Kordas - MasterChef

Damian Kordas brał udział w show TVN „MasterChef” aż trzy razy! Dopiero za trzecim udało mu się nie tylko dostać do finałowej czternastki, ale także wygrać 4. edycję programu. W finale pokonał Klaudię Budny oraz Adama Kozaneckiego. Od tego czasu święci tryumfy medialne, które zaprowadziły go do 4. edycji programu „Agent Gwiazdy”. Jak mu w nim pójdzie? 4. edycję show można oglądać na TVN w każdą środę o godz. 21.30.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cóż to była za przygoda #agent #wyspykanaryjskie

Post udostępniony przez Damian Kordas (@damiankordas) Gru 28, 2018 o 9:21 PST