Na swoim instagramowym profilu supermodelka wyznała jednak, że stworzenie własnej tequili nie było takie łatwe, jak mogłoby się wydawać. Prace nad idealną recepturą trwały kilka lat, a zanim 25-latka otrzymała pozwolenie na ich sprzedaż i ogłosiła światu, że rusza na podbój branży alkoholowej, to zgłosiła trunek do kilku prestiżowych konkursów degustacyjnych i je... wygrała. 

- Od prawie 4 lat próbowałam stworzyć tequilę o najlepszym smaku. Po dziesiątkach testów smaku przeprowadzonych z zamkniętymi oczami, wycieczkach do naszej destylarni, anonimowym uczestnictwie w światowych konkursach degustacyjnych, które wygrywaliśmy… 3,5 roku później mamy to! Przez ostatni rok piliśmy tylko tę tequilę i nie mogę się doczekać, aż wszyscy inni będą mogli jej spróbować i rozkoszować się jej smakiem tak samo jak my! Drink818 nadchodzi - czytamy na Instagramie.

Pomysł Kendall Jenner na biznes może być dla wielu zaskoczeniem. Gwiazda modelingu poszła w zupełnie innym kierunku niż jej siostry. Przypomnijmy, że Kylie Jenner już od kilku dobrych lat zarabia miliony na swojej linii kosmetycznej Kylie Cosmetics, Khloé Kardashian promuje jeansy Good American, a Kim Kardashian z powodzeniem zarządza dwiema swoimi markami KKW Beaut oraz Skims