Po sukcesywnie prowadzonych kampaniach z udziałem Travisa Scotta czy Kate Moss, Saint Laurent ujawnia nową twarz męskiej kolekcji na sezon jesień-zima 2019 - Keanu Reevesa. I choć na premierę trzeciej już części Johna Wicka przyjdzie nam poczekać do 17 maja, to już teraz możemy obejrzeć aktora w najnowszej kampanii, której zdjęcia opublikowane zostały na profilach marki oraz jej dyrektora kreatywnego, Anthony’ego Vaccarello. Bliskie estetyce francuskiego domu mody fotografie zostały zachowane jak większość poprzednich kampanii w czarno-białej kolorystyce i ukazują eleganckie oraz rockowe oblicze marki. Wizja i klimat zdjęć nie są jednak przypadkowe, bowiem Reeves ma w zwyczaju stawiać na ciemne stylizacje.

Saint Laurent jesień-zima 2019: Co w kolekcji?

Już teraz wiemy, że w najnowszej kolekcji znajdą się czarne skórzane kurtki ze srebrnymi zatrzaskami, ciemne garnitury w prążki oraz czarne gładkie jak i wzorzyste koszule. Saint Laurent jednak nie zapomina o denimie i w męskiej linii YSL znalazło się również miejsce na kultowe pary klasycznych, czarnych jeansów. W kolekcji nie zabraknie także okularów przeciwsłonecznych - w tym ponadczasowych i wielokrotnie już reinterpretowanych przez Saint Laurent aviatorów.

Kolekcja na sezon jesień-zima 2019 powinna pojawić się na stronie ysl.com bądź w sklepach internetowych takich jak SSENSE czy FARFETCH w ciągu kilku miesięcy.