Bohaterka naszego ostatniego wywiadu rusza z kanałem na Youtubie. Jaką treść na nim znajdziemy?

Karolina Pilarczyk na YouTubie - co zobaczymy na kanale?

W pierwszym odcinku zapowiadającym serię dowiadujemy się o tym, że Karolina Pilarczyk pokaże swój świat od kulis. We vlogach zobaczymy nagrania z treningów i zawodów (przede wszystkim od kuchni), czy proces przygotowywania aut do zbliżającego się sezonu. Oprócz jazdy zobaczymy także jej „drugi świat”, którym jest pomaganie zwierzętom. 

Treść vlogów może być przydatna dla osób zarówno rozeznanych w driftingu i motorsporcie, jak i dla tych początkujących:

- W moich vlogach będą poruszane tematy związane z motoryzacją. Dowiecie się między innymi jak przygotować samochód do tej dziedziny motorsportu, usłyszycie wiele cennych informacji i wskazówek nie tylko odnośnie driftu. Będą również relacje z testów, treningów i zawodów - jak dowiadujemy się z pierwszego filmiku.

Oprócz tego na kanale znajdziemy odcinki, w których pokaże swoje życie codzienne i wydarzenia z eventów show-biznesu, na których pojawia się bardzo często.

Drifterka jest bardzo ciekawą postacią, o czym zdążyliśmy się już przekonać podczas przeprowadzania wywiadu. W motorsporcie nie widzimy dużo kobiet - a takich, które przy okazji tworzą ciekawy kanał jest jeszcze mniej. Koniecznie sprawdźcie zapowiedź serii vlogów na kanale Karoliny Pilarczyk: