Chwilę po tym, jak nowe Yeezy pojawiły się na Instagramie, internauci słusznie zauważyli, że przypominają one bardzo popularne i przy okazji ohydnie wyglądające Crocsy. Buty Westa to również konstrukcja z gumy/pianki, która wypełniona jest różnej wielkości otworami. Model jest zabarwiony na biało i każe zastanawiać się, co miał na myśli West przy jego projektowaniu.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

YEEZY FOAM RUNNER LANDING IN 2020 Photo by @roeethridge for @thefacemagazine

Post udostępniony przez YEEZY MAFIA (@yeezymafia) Wrz 12, 2019 o 10:25 PDT

Póki co nie znamy ceny tych butów, ale według pierwszych informacji mają one trafić do sklepów w 2020 roku. Adidas Yeezy Foam Runner na pewno znajdą swoich nabywców, ale raczej nie będą to internauci, którzy w mediach społecznościowych wyrazili swoją opinię na ich temat. „Nie wierzyłem, że może być coś brzydszego od crocsów, ale jednak się myliłem” – napisał jeden z internautów na Twitterze. Ktoś inny z kolei stwierdził, że Yeezy przypominają durszlaka. To bez wątpienia najzabawniejsze i przy okazji bardzo trafne porównanie.

Co ciekawe, buty już wcześniej pojawiły się w sieci. Miała je na sobie córka Westa i Kim Kardashian, North. Jednak wtedy nieszczególnie zwrócono na to uwagę, bowiem na stopach dziecka prezentują się inaczej (czyt. mniej komicznie). Internauci są też za tym, by Yeezy Foam Runnerów miały inną nazwę – „Yocs” albo „Kroceezys”. Koniec końców te wszystkie negatywne komentarze pewnie nie będą miały znaczenia, bowiem Yeezy są jednymi z najgorętszych produktów na świecie i szybko się rozejdą nawet w tym wydaniu. Foam Runnery będą w przyszłości dostępne pod tym linkiem.