Cartier Kanye 

Wiele osób czekało na to, by napisać o jakimkolwiek zegarku Kanye’go Westa. Przecież to podstawowe dopełnienie męskiej garderoby! Tymczasem raper zazwyczaj jest widziany ze złotą bransoletką na ręce. Ostatnio muzyk pokazał się z wyjątkowym zegarkiem podczas oprowadzania po swoim domu Davida Lettermana. Co to za zegarek? To Cartier Crash, wyglądający jakby był zdjęty z obrazu Salvadora Dalego, „Trwałość pamięci”. 

Okazuje się, że Ye już od dłuższego czasu był fanem tego zegarka. Świadczy o tym tweet z grudnia zeszłego roku, w którym opublikował zdjęcie z Cartierem Crash na swoim nadgarstku. 

Jak na gościa, który nie obnosi się gigantycznymi Rolexami (co większość raperów ma w zwyczaju), Cartier Crash na jego nadgarstku wygląda świetnie.

Cartier Crash: historia zegarka

Zapewne ciekawi was historia tego niezwykłego zegarka. Otóż miejska legenda głosi, że w 1967 roku kobieta przywiozła do siedziby Cartiera poważnie uszkodzony w wypadku samochodowym model, a producenci byli tak zachwyceni odkształceniami, które w wyniku tego powstały, że natychmiast wzięli się za nowy projekt. A fakt, że kształtem przypomina zegarki z obrazu Dalego tylko dodaje mu klasy.

Naszym zdaniem historia pasuje do Kanye, bo jest tak niezwykła, jak jego stylizacje. Jak oceniacie ten zegarek?