Jose Mourinho gospodarzem programu

Jose Mourinho będzie prowadził program dotyczący Ligi Mistrzów. Pierwszy odcinek z udziałem „The Special One” ma zostać wyemitowany w rosyjskiej telewizji Russia Today już 7 marca.

- Program zaoferuje unikalne analizy w wykonaniu Jose Mourinho, dotyczące wszystkich spotkań Ligi Mistrzów. Zobaczymy także dodatkowo materiały zakulisowe - jak możemy usłyszeć z oficjalnej reklamy programu

Premiera programu Mourinho zostanie wyemitowana po zakończeniu 1/8 finału rozgrywek Ligi Mistrzów. W roli eksperta Portugalczyk ma pracować do 1 czerwca 2019, czyli do finału turnieju.

Jeszcze niedawno mogło się wydawać, że Mourinho wróci do pracy jako trener. Widziano go bowiem ostatnio w Mediolanie podczas rozmów z dyrektorem sportowym Interu Mediolan - Beppe Marottą. Media spekulowały o tym, czy „The Special One” powróci do stolicy mody po dziewięciu latach, lecz teraz okazuje się, że może to nastąpić dopiero po tym, jak zakończy się jego program w telewizji RT.

Fatalne wyniki Mourinho i … 20 milionów wypłaty!

Jose Mourinho pozostaje bezrobotny jako trener od zwolnienia z Manchesteru United pod koniec zeszłego roku. Pomimo dobrych wyników na początku swojej przygody w Manchesterze, najgorszy start w lidze w obecnych rozgrywkach Premier League w wykonaniu Czerwonych Diabłów od 28 lat przelał czarę goryczy i Mourinho pod koniec grudnia został zwolniony. Zastąpił go były zawodnik Manchesteru United, Ole Gunnar Solskjaer.

Co ciekawe, Mourinho i jego sztab po rozstaniu się z Manchesterem United otrzymali odprawę w wysokości 20 milionów Euro. Teraz do części tej gaży dojdzie też sowity przelew za pracę w dobrze płatnej rosyjskiej telewizji…

Oj Jose, ty naprawdę jesteś „The Special One”!