Dawno dawno temu, w czasach, kiedy idolem nastolatek był Tony Manero, John Travolta uchodził za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie. Kusił kobiety nie tylko umiejętnościami tanecznymi (kto nigdy nie widział "Greace", niech pierwszy rzuci kamienie!), ale również bujną czupryną.

John Travolta - nowa fryzura

Jednak wraz z upływem lat, Travolta tracił na atrakcyjności. Sporo przytył oraz ewidentnie przestał o siebie dbać. Czy nowy wizerunek sprawi, że w 64-letnim aktorze znów zakochają się kobiety na całym świecie? Zdaniem Christine Flammii - redaktorki amerykańskiego wydania "Esquire" - łysy John Travolta znów jest seksowny. My nie poczuwamy się do oceny.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I hope everyone had a great New Year!

Post udostępniony przez John Travolta (@johntravolta) Sty 6, 2019 o 3:08 PST

Fanom - choć są zaskoczeni - raczej podoba się nowy wizerunek artysty. Jak piszą w komentarzach: "Włosy są przereklamowane!"

Pomijając gusta, nie sposób odmówić odwagi Travolcie. Nie od dziś wiadomo, że panowie robią wszystko, żeby tylko powstrzymać łysienie. Tymczasem aktor sam zdecydował się na zgolenie głowy.

Liczymy, że i w pozostałych aspektach życia, działania Johna Travolty spotkają się z równie przychylnymi opiniami. Niedawna produkcja z udziałem aktora - "Gotti" - została zmiażdżona przez krytykę, a widzowie nazwali ją "najgorszym filmem mafijnym wszech czasów".