We wrześniu ukazał się nowy numer ELLE MANA, na którego okładce pojawił się Krzysztof Piątek. I to nie w jednej, ale w dwóch wersjach! Oprócz obszernego wywiadu z piłkarzem w numerze znalazło się także wiele innych interesujących rozmów. Xawery Żuławski, twórca „Mowy ptaków”, opowiedział o relacji z ojcem; z kolei Wojtek Mazolewski o kontakcie ze swoim nastoletnim synem. Jest też Agnieszka Holland, która w poruszający sposób opowiada o współczesności i zagrożeniach z nią związanych. Nie zabrakło oczywiście treści stricte modowych, w których podpowiadamy nie tylko w co, ale też jak się ubrać.

ZOBACZ TEŻ: 10 powodów, dla których warto mieć jesiennego ELLE MANA

We wtorek 29 października jak co sezon uczciliśmy wydanie magazynu imprezą w popularnym warszawskim lokalu. Tym razem był to nadwiślański SEN. Wydarzenie zwyczajowo poprowadził redaktor naczelny magazynu, Oliver Janiak. Na scenie nie zabrakło jednak także klimatycznej muzyki. Znany z serialu „Druga szansa” i programu „Ameryka Express” 25-letni Maciej Musiałowski specjalnie dla naszych gości zaśpiewał trzy utwory. I to przy akompaniamencie swojej ukochanej gitary.

Jesienna impreza ELLE MANA - akcje specjalne

Wśród gości nie zabrakło bohaterów na szych sesji, artykułów i wywiadów a także stałych czytelników i przyjaciół ELLE MANA. Razem z nami byli tego wieczoru m.in. duet Paprocki&Brzozowski, Michał Baryza, Mateusz Gessler, Rafał Maślak, Tadeusz Muller, Tomasza Ciachorowski, Mateusz Hładki i Rafał Jonkisz. Panowie jak zwykle prezentowali się nad wyraz stylowo.

Nasze wtorkowe wydarzenie było połączone z niezwykłą wystawą Marty Wojtal i z ważną akcją charytatywną Projekt Miłość. W ramach jej kontynuacji goście mogli wziąć udział w sesji związanej z akcją #Movember, którą w listopadzie będziemy wspierać w formie naszej magazynowej kampanii #Ellemanovember. W jej ramach już niedługo na naszych social media znajdziecie zdjęcia przyjaciół ELLE MANA z wąsami. Więcej o akcji już wkrótce na elleman.pl.

Jesienna impreza ELLE MANA - co, gdzie, z kim?

Nasze jesienne wydarzenie nie byłoby możliwe, gdyby nie nasi partnerzy. Miejsca użyczył nam warszawski klub SEN. Wyśmienite drinki serwowane na barze to zasługa producenta wódki Amundsen oraz whisky Auchentoshan. Marka Armani Exchange zadbała zaś o to, aby było modnie i stylowo, czyli tak jak lubimy najbardziej!

Relację z nasze imprezy z okazji jesiennych aktywności ELLE MANA znajdziesz w naszej GALERII>>>