Kolekcja TommyXLewis na jesienne dni odwołuje się do sportowych korzeni marki, ale przede wszystkim czerpie inspirację z garderoby Lewis'a Hamilton'a.

Luksusowy, street’owy styl i szczęśliwa liczba rajdowca - 44 - to znaki rozpoznawcze tych ubrań. TommyXLewis to odważna kolorystyka, sportowe akcenty oraz kultowe, amerykańskie fasony.

Jeśli tylko lubisz sportowy, nonszalancki look, musisz przymierzyć sweter hokejowy z napisem "LH” lub biały dres z aksamitnymi paskami oraz napisem "LOYALTY" na plecach, który nawiązuje do osobistego tatuażu Lewisa. Natomiast na chłodniejsze dni perfekcyjna będzie parka - bo militarne akcenty jeszcze długo nie wyjdą z mody.
 
Wszystkie modele z wybiegu będą dostępne w sklepach stacjonarnych marki i na stronie tommy.com, wybranych sklepach partnerskich, a także poprzez media społecznościowe.

Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii oraz odwiedzenia strony tommy.com, gdzie fani marki mogą zapoznać się z kulisami tworzenia kolekcji i obejrzeć wzory produktów, które będą dostępne w sprzedaży już jutro, tuż po ich premierze.