Każdy z nas zdaje sobie sprawę, że to nie czas na strojenie się. Jednak nawet w przypadku domowej izolacji dobrze jest zachować pewne pozory normalności. Doskonale zdają sobie z tego sprawę osoby publiczne, które to grają dla tysięcy ludzi w halach koncertowych, to spędzają czas na planach filmowych lub na sesjach zdjęciowych.

Z racji, że wszystkie najbliższe wydarzenia kulturalne czy modowe zostały odwołane lub przełożone, znane osobistości nie mają okazji pokazywać się na czerwonym dywanie, wybiegach, lotniskach czy w innych miejscach. Samo wychodzenie na dwór ogranicza się głównie do sklepu lub na spacer. Ale nie oznacza to, że panowie całkowicie zrezygnowali z tego, aby prezentować się w miarę stylowo nawet w czasach dystansowania społecznego.

ZOBACZ TEŻ: Koronawirus: jak zrobić własnoręcznie maseczkę w domu w 23 sekundy? Zobacz wideo

Jedni podchodzą do tej sprawy w wyluzowany sposób. Harry Styles został ostatnio przyłapany parę razy w Los Angeles w prostych stylizacjach – szortach, bluzie z kapturem, czapce z daszkiem i okularach przeciwsłonecznych. Raz miał maseczkę ochronną na twarzy, innym razem nie. Podobnie ubrał się raper ASAP Rocky.

Jest jednak też cała frakcja mężczyzn, którzy postanowili urozmaicić sobie czas trochę bardziej wymyślnymi stylizacjami. Marc Jacobs założył buty na koturnie, model Brian H Whittaker postawił na elegancki minimalizm, a znany z programu „Top Model” Jakob Kosel ubrał górną część swojego ciała w koszulę i marynarkę – czyli akurat ten fragment, który łapie kamerka w laptopie. Jak zwykle nie do pobicia okazał się Jeff Goldblum, który na jednym zdjęciu ma na sobie stylową koszulę w szachownicę i kapelusz. W GALERII>>> możecie zobaczyć m.in. Anthony’ego Hopkinsa, Mateusza Hładkiego, Oliviera Rousteinga oraz Pharrella.