O tym jak wygląda życie w Wielkiej Brytanii w czasach pandemii, a także czy życie piłkarzy zmieniło się przez koronawirusa rozmawiamy z Janem Bednarkiem, piłkarzem reprezentacji Polski i graczem angielskiego Southampton FC. 

Już w środę 17 czerwca piłka nożna wraca do gry na Wyspach Brytyjskich. Przez wielu uważana za najlepszą ligę na świecie angielska Premier League wkracza w decydującą fazę. Jednak sytuacja jest wyjątkowa. Rozgrywki zostały zawieszone prawie 3 miesiące temu, a piłkarze zmuszeni byli do podtrzymywania formy w warunkach domowych. Teraz czeka ich ostateczny sprawdzian. W ciągu pięciu tygodni zespoły będą musiały rozegrać 9 spotkań, z których każde będzie walką na najwyższym poziomie. 

Zobaczcie w naszym WIDEO, co Jan Bednarek mówi o tym nietypowym sezonie piłkarskim, przygotowaniu do gry bez wychodzenia z domu i plotkach transferowych dotyczących jego osoby:

ZOBACZ TEŻ: Jest oficjalne potwierdzenie: NBA wraca do gry! Kiedy i w jakim formacie?

CZYTAJ: Trzęsienie Ziemi w świecie CrossFitu. Partnerzy i zawodnicy zrywają umowy po rasistowskich wpisach założyciela firmy

ELLE MAN POLECA: Powrót na piłkarskie trybuny. W których krajach kibice wrócili lub niedługo wrócą na stadiony?