Po stworzeniu kolekcji inspirowanej sześcioma kultowymi filmami o Jamesie Bondzie Swatch kontynuuje swoją misję i wprowadza na rynek limitowaną wersję zegarka stworzonego specjalnie na potrzeby filmu „Nie czas umierać”. Najnowszy, 25. film o Jamesie Bondzie wejdzie na ekrany polskich kin już 3 kwietnia. Siódmy zegarek z kolekcji 007 został zaprojektowany dla ulubionej postaci Swatch – Q, twórcy najbardziej niezwykłych gadżetów Bonda od urządzeń śledzących po tajne bronie. Kreatywność Q nie zna granic, a wynalazki powstają przy filiżance jego ulubionej herbaty Earl Grey.

Zegarek Q w limitowanej edycji został zaprojektowany przez Suttirat Anne Larlarb, projektantkę kostiumów do filmu „Nie czas umierać”. Zegarek SKIN Irony nawiązuje do osobowości i stylu Q: stal nierdzewna i brązowy skórzany pasek w szkocką kratę idealnie współgrają z ostrymi czerwonymi krawędziami i tarczą ze szlifem słonecznym przedstawiającą złożony mechanizm, a całość dopełnia spotkanie Swatch i Q na godzinie 6.00. Nowy model odzwierciedla ponadczasowe połączenie tradycji i futurystycznej innowacji Q.

Premiera zegarka odbędzie się 5 marca 2020 r., cztery tygodnie przed wejściem do kina „No Time To Die”, który będzie miał swoją światową premierę 2 kwietnia 2020 r. Do zobaczenia w polskich kinach będzie już dzień później. Wybieracie się na niego?