Kim jest Jakub Przygoński?

Jakub Przygoński karierę sportową rozpoczął w wieku 12 lat. Jego wielką inspiracją był dziadek. Obecnie Kuba jest zawodnikiem Orlen Team, który ukończył tegoroczny Rajd Dakar na świetnym, 4. miejscu. Nic dziwnego, że o sportowcu znowu zrobiło się w Polsce głośno.

W najtrudniejszym rajdzie na świecie Kuba debiutował w 2009 roku z 11. miejscem w klasyfikacji generalnej w kategorii motocykli. Jednym z największych sukcesów Kuby jest przede wszystkim zwycięstwo w Pucharze Świata w rajdach terenowych i 4. miejsce w Rajdzie Dakar. Samochody stały się nie tylko jego sposobem na życie, ale także wielką pasją – rajdowiec jest koneserem zabytkowych aut, które kolekcjonuje od lat. Największe marzenie rajdowca? Nie uwierzycie? Wygrać Rajd Dakar! Jest to możliwe dzięki jego determinacji i ogromnej pasji, którą zainspirował twórców marki Vistula. Owocem tego było zaproszenie rajdowca do wyjątkowego projektu Vistula z Pasją. Na czym on polega?

Na czym polega projekt Vistula z Pasją?

Projekt Vistula z Pasją powstał z myślą o intrygujących i inspirujących mężczyznach, dla których pasja to całe życie. Program ambasadorski ma na celu przedstawienie sylwetek bohaterów, którzy biorąc udział w sesji zdjęciowej i filmie wideo, opowiadają o swoim życiu i zainteresowaniach. Każdy z mężczyzn reprezentuje różne dziedziny życia. Znajdują się wśród nich sportowcy, muzycy czy pasjonaci kuchni. Do tej pory w projekcie wzięli udział m.in.: muzyk jazzowy Paweł Kaczmarczyk, kucharz i trener kulinarny David Gaboriaud, kierowca rajdowy Bartłomiej Mirecki, mistrz triathlonu Robert Karaś, żeglarz Paweł Tarnacki oraz windsurfer Robert Tarnowski. My też czekamy na zaproszenie do tego teamu! ;-)

Sesję Jakuba Przygońskiego z okazji jego dołączenie do projektu Vistula z Pasją znajdziesz w naszej GALERII--->