Twarzami nowego lookbooka Vistula zostali dwaj polscy modele: Jakob Kosel - finalista Top Model 5 i Adam Kaszewski. Adam już od kilku sezonów współpracuje z polską marką, dla Jakoba to pierwsza sesja dla brandu. Obaj na zdjęciach Izy Grzybowskiej (Voyk) pozowali w garniturach, a także eleganckich, ale bardziej casualowych setach z kolekcji Vistula wiosna-lato 2016.

Oferta Vistuli podzielona jest na trzy linie: czarna Vistula, Vistula Red i Lantier. W nowym lookbooku będziemy mogli zobaczyć stylizacje skomponowane z elementów każdej z nich. Nowoczesny formal zostanie uzupełniony ofertą w bardziej casualowych charakterze (flanelowymi koszulami, chinosami, itp.)

W sezonie wiosna-lato w ofercie Vistuli znajdzie się duży wybór bardzo cienkich, puchowych kurtek. Niektóre modele są dwustronne: z jednej strony są zadrukowane, z drugiej gładkie. Printy, które się na nich znalazły, pojawiają się także w różnych detalach w całej kolekcji. - powiedział nam Wojtek Bednarz, projektant marki.

Na ubraniach i dodatkach Vistula w nadchodzącym sezonie zobaczymy także motyw fali inspirowany grafiką japońską oraz wyraziste, żakardowe wzory. W ofercie marki nie zabraknie oczywiście także klasyki w odcieniach bieli, granatu i czerwieni.

Byliśmy na planie sesji. Zobaczcie naszą relację na naszym profilu na Instagramie. Zdjęcia zza kulis znajdziecie także na Instagramie @vistulathemensworld.

Jakob Kosel i Adam Kaszewski w lookbooku Vistula wiosna-lato 2016, fot. Snapchat @ellepolska


Nad sesją czuwała oczywiście dyrektor marketingu Vistula Group - Patrycja Hatalska-Kostewicz.  

Jakob Kosel i Adam Kaszewski w lookbooku Vistula wiosna-lato 2016 >>