AdvertisementNadeszła jesień, a wraz z nią niższe temperatury oraz problem powracający niczym jak bumerang, czyli suszenie ubrań. W sezonie jesienno-zimowym, gdy za oknem jest deszczowo i zimno, wywieszanie prania na zewnątrz to bezcelowe działanie. Większość z nas zmuszona jest w tym okresie rozstawiać mobilne suszarki w łazience lub rozwieszać sznurek przez środek pokoju i na nim wieszać pranie, jednak czy na pewno?

Technologia nieustannie wkracza do naszych domów. Coraz popularniejszym rozwiązaniem staje się suszarka do ubrań, która z powodzeniem zastąpi tradycyjne metody suszenia i co najważniejsze – pozwoli zaoszczędzić miejsce, czas, a w dłuższej perspektywie i pieniądze. Przed zakupem tej odpowiedniej, sprawdź, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze. 

Najlepszy sposób na suszenie w mieszkaniu

Po pierwsze, dostępna przestrzeń. Suszarki osiągają z reguły 50-60 centymetrów szerokości. Dlatego jeśli brakuje Ci miejsca, rozważ zakup urządzenia typu 2 w 1, czyli pralko-suszarki. Drugi, ale jakże ważny czynnik to pojemność suszarki. Tutaj pod uwagę należy wziąć: liczebność rodziny, częstotliwość i wielkość prania oraz rodzaj suszonych rzeczy. Last but not least – klasa energetyczna suszarki. Im wyższa, tym będzie ona bardziej energooszczędna, a to pozwoli zaoszczędzić wodę i energię. Właśnie takie suszarki, które niezmiernie ułatwiają funkcjonowanie w codziennym życiu, ma w swojej ofercie szwedzka marka Electrolux – lider na rynku urządzeń gospodarstwa domowego

Suszarki Electrolux / Materiały prasowe

Suszarki Electrolux dopracowane są w najmniejszych szczegółach i zapewniają doskonałą pielęgnację ubrań. Najbardziej zaawansowane modele – seria 800 i 900 – oferują bardzo wiele programów suszenia: wełny, jedwabiu, puchu, odzieży outdoorowej, odzieży dżinsowej, bawełny, tkanin syntetycznych, koronek, tkanin mieszanych oraz innych delikatnych tkanin. Co więcej, suszarki sygnowane logo szwedzkiej marki wyposażone są w zaawansowane czujniki wilgotności oraz temperatury, które rozpoznają, kiedy pranie jest już odpowiednio suche i należy zakończyć program. Teraz bez obaw możemy suszyć delikatne jedwabne koszule, wełniane swetry, a nawet popularne w sezonie zimowym kurtki puchowe, które zatrzymują do 30% więcej ciepła niż w przypadku suszenia na wolnym powietrzu.

Warto zaznaczyć, że urządzenia Electrolux są niezwykle energooszczędne. Dzięki takim programom jak: „Pościel XL” czy „Mieszane XL” skutecznie wysuszymy jeszcze większą liczbę prania bez potrzeby włączania kilku cykli. Przy okazji marka ponownie udowodniła, że nowinki technologiczne nie są jej obce. Za pomocą specjalnej aplikacji My Electrolux Care możemy zdalne sterować sprzętem za pośrednictwem smartfona. Życie od razu staje się prostsze!

Więcej informacji znajdziesz tutaj: www.electrolux.pl

Obserwuj nas na Instagramie: