Jak możemy wspierać bezdomne zwierzęta w schroniskach i te, przebywające pod opieką fundacji? Chociażby przekazując pełnoporcjowe jedzenie, które zapewni im zdrowie i witalność. Od lat w ten sposób działa Mars Polska przekazując ok. 300 ton zbilansowanego jedzenie dla zwierząt m.in. pod postacią dwóch najpopularniejszych psich i kocich marek Pedigree i Whiskas. W czasie pandemii, gdy schroniska potrzebują dodatkowego wsparcia, zintensyfikowano działania i zaproszono do współpracy influencerów, którym leży na sercu los czworonożnych przyjaciół np. artystkę Sarsę, pasjonatkę nauki i YouTuberkę Kasię Gandor oraz Rasmentalism.

Razem z nimi, tylko w czerwcu, psy i koty w schroniskach w Koninie, Mysłowicach, Celestynowie oraz podopieczni Fundacji Rasowy Kundel otrzymali łącznie ponad 4 tony pełnoporcjowego jedzenia dla zwierząt m.in. produktów Pedigree i Whiskas, którymi zapełniono prawie 65 tysięcy misek psów i kotów. 

Co więcej, w miniony weekend także psy ze schroniska w Radysach otrzymały prawie 1,5 tony pełnoporcjowego jedzenia. W praktyce to prawie 10 tysięcy misek pełnych zbilansowanej karmy. Dzięki zapewnieniu pokarmu, schroniska, które przyjeły psy z Radys, mogą skupić się na przywracaniu tych psiaków do normalnego życia, na jakie w pełni zasługują - w zdrowiu, przy kochających i troskliwych opiekunach. 

Jak wyglądała ta akcja na żywo? Kto w niej brał udział? I jak na taki dar zareagowały zwierzęta? Zobaczcie w naszej FOTORELACJI>>>