W ramach kolekcji dostępne są dwa modele: przyczepka sportowa ZENO z funkcją multisport 4-w-1: do standardowego biegania, biegania bez użycia rąk, jazdy na rowerze oraz na nartach biegowych oraz wyjątkowo lekki wózek biegowy AVI. Obie marki zadbały o to, by biegacze byli bezpieczni o każdej porze dnia. Dzięki odblaskowym elementom w kolekcji Cybex by Puma uprawiając sport biegacze będą widoczni nawet po zmroku.

„W tym roku PUMA wprowadziła na rynek innowacyjne technologie, m.in. piankę NITRO oraz nową kolekcję sportowych butów do biegania. Doskonałym uzupełnieniem tych produktów jest kolekcja, którą stworzyliśmy wspólnie z CYBEX. Te dwa wózki to idealne produkty dla rodziców, którzy chcą prowadzić aktywny tryb życia.”  - mówi dyrektor generalny PUMA Bjørn Gulden.

“Jesteśmy niesamowicie podekscytowani tą współpracą. Nasza pasja do produktów, wizja biegania w przyszłości i aktywnego, nowoczesnego rodzicielstwa doskonale współgrają z wizją Pumy” – mówi dyrektor generalny CYBEX Johannes Schlamminger. „Nasze zaangażowanie w tworzenie technologii z wykorzystaniem dostępnych innowacji, sprawia, że to wspólne przedsięwzięcie może wywołać znaczące zmiany dla biegaczy i aktywnych rodziców”.