Jeszcze do jakiegoś czasu golf był traktowany głównie jako coś, co ukrywa się pod płaszczem lub kurtką. Element, który ma zapewnić nam ciepło i nie wyróżniać się w szczególny sposób. I tyle. Jednak moda męska ulega nieustannie pewnym zmianom, więc również golf obecnie cieszy się szerszym zastosowaniem. To element górnej części naszej stylizacji, który chociażby swoim kolorem może znacząco uatrakcyjnić nasz wygląd.

Coś na ten temat wie Drake. Raper znany jest z tego, że lubi pokazywać się w drogich, markowych ciuchach. Na YouTubie znajdziemy ciekawe wideo, gdzie Drake wraz ze swoją ekipą wylicza, ile kosztuje ich cały ubiór. Kanadyjczyk miał na sobie stylizację wartą niemal milion dolarów! Choć ¾ tej kwoty zrobił zegarek od Richarda Mille i trochę mniejszą część droga biżuteria, to i tak same ciuchy były z najwyższej półki.

Golf z garniturem

Drake’a przeważnie zobaczymy w causalowym wydaniu, ale gdy okazja wymaga bardziej formalnego stroju, to muzyk nie panikuje i przygotowuje kreację, z której warto czerpać inspirację. Dowodem tego jest jego wygląd z premiery brytyjskiego serialu „Top Boy” z początku września. Raper na czerwonym dywanie w Londynie miał na sobie dwuczęściowy garnitur od Toma Forda w kolorze grafitowym, golf w podobnym odcieniu i połyskliwe, czarne buty Chelsea. Świetnym pomysłem było tutaj postawienie na golf, który dodał stylizacji nowoczesnego wyrafinowania. Owszem, całość jest ostentacyjna, ale czuć tu nadęcia.

To połączenie golfa z garniturem może okazać się zbawienne, gdy do Polski wkroczy w końcu jesień. Taki wygląd jest szczególnie dobry dla panów, którzy uwielbiają wysyłać komunikaty za sprawą swojego stroju. A jeśli ktoś nie chce ubierać kompletu, to może zestawić golf z marynarką (najlepiej z włochatą fakturą materiału). Golf powinien być raczej z gładkimi splotem. Gruby nie będzie się dobrze prezentować. Oprócz tego golf dobrze sprawdza się ze skórzaną kurtką. Jeśli szukamy alternatywy dla koszuli, swetra czy bluzy na jesień, to jest on bez wątpienia świetną opcją.