Warunki panujące w lodówce mogą sprzyjać rozwojowi bakterii. Haier z tego powodu stworzyło technologię antybakteryjną ABT®, która wykorzystuje światło ultrafioletowe do zapobiegania rozwojowi bakterii w powietrzu krążącym wewnątrz lodówki. Dzięki cyrkulacji czystego powietrza produkty zachowują swój doskonały aromat i wartości odżywcze – są zdrowsze. Masz po prostu pewność, że sięgasz po coś świeżego.

Lodówka Haier HB18FGSAAA została stworzona z myślą, aby chronić zdrowie. Jakie funkcje posiada?

FreshBox – niska wilgotność dla produktów nabiałowych 

Strefa Dry Zone w lodówce HAIER HB18FGSAAA to miejsce stworzone z myślą o przechowywaniu mięsa, ryb i nabiału. Dzięki zastosowaniu technologii Fresher Techs® poziom wilgotności w komorze jest utrzymywany na poziomie poniżej 45%, zapewniając optymalne warunki do dłuższego przechowywania tego rodzaju żywności.

Moist Zone

Moist Zone to specjalna komora służąca do przechowywania warzyw i owoców w optymalnych dla nich warunkach. Szuflada została wyposażona w specjalne systemy do monitorowania i samoczynnej regulacji poziomu wilgotności, dzięki temu na dłużej zachowają świeżość oraz cenne składniki odżywcze. Teraz nie musicie się martwić się o to, że jabłka czy banany tracą na soczystości. 

 

Fresher Pad to aluminiowa taca znajdująca się w HAIER HB18FGSAAA, która umożliwia bardzo szybkie i głębokie zamrażanie produktów spożywczych. Ten przyspieszony proces pomaga zachować wartości odżywcze produktów, „zamykając” je wewnątrz zamrożonej żywności. Ta innowacja nie tylko zwiększa wygodę, ale również sprzyja zdrowiu i dobremu samopoczuciu twojej rodziny.

Pojemność, wydajność i design

Całkowita pojemność lodówki HB18FGSAAA wynosi aż 508 litrów, a przestrzeń wewnątrz została tak rozplanowana, że zmieści się tam naprawdę wszystko czego potrzebujesz. Jasne oświetlenie diodowe sprawia, że zawartość zamrażarki i chłodziarki jest lepiej widoczna niż w przypadku zwykłego oświetlenia stosowanego w lodówkach. Z kolei ergonomiczna, czterodrzwiowa konstrukcja lodówki Haier HB18FGSAAA z linii French Door bardzo ułatwia nam dostęp do żywności. Skoro nasze nawyki się zmieniły, to warto też, by pomóc im się utrwalić odpowiednim urządzeniem.