Gwiazda filmu „Podły, okrutny, zły” opublikowała we wtorek nowe wideo na swoim kanale na YouTubie. Tym razem do swojego show aktor zaprosił modelki Victoria’s Secret. Jak napisał w opisie, ciekawiło go, co trzeba zrobić, aby uzyskać ciało „aniołka”. Jak widać na klipie, Zac Efron wraz z modelkami nie marnowali czasu, wykonując intensywny trening obwodowy. Widzimy ich, jak ćwiczą z kettlebellem, podciągają się czy trenują z linami. Wszystko odbywało się pod czujnym okiem trenera fitness Johna Gainesa Jr.

CZYTAJ TEŻ: „Podły, okrutny, zły” – nietypowy film o Tedzie Bundym z życiową rolą Zaca Efrona [RECENZJA]

Na tym się jednak nie skończyło, bo później Efron i dziewczyny wpadli na parkiet, by rozegrać kompetycyjny mecz koszykówki. Efron połączył siły z Kelsey Merritt i Sarią Sampaio, zaś druga drużyna składała się z Gainesa, Josephine Skriver i Jasmine Tookes. Na czym polegała rywalizacja? Najpierw trzeba było trafić do kosza, później wykonać ćwiczenie, które Efron nazwał „plank walk of death”, a na końcu ponownie oddać celny rzut. Ostatecznie to drużyna Efrona wygrała tę potyczkę.

Aktor podziękował kobietom za przybycie, mówiąc: „Fitness jest ważny. Jest dla nas zdrowy, sprawia dużo frajdy. Dzięki niemu nawiązujemy nowe znajomości i przy okazji dobrze spędzamy czas”. „Aniołki” Victoria’s Secret pokazały mu, że zdecydowanie nie jest im obca ciężka praca na siłowni.

CZYTAJ TEŻ: Moda na kinowe biografie muzyków rozkręciła się na całego. Swojego filmu doczeka się Boy George

Zresztą sam Efron znany jest ze swojej wysportowanej sylwetki. Wystarczy przypomnieć, jak wyglądał w filmie „Baywatch. Słoneczny patrol” (2017). We wcześniejszych odcinkach serii „Gym Time” Efron ćwiczył m.in. z aktorką Niną Dobrev („Linia życia”) oraz Geoffem Stultsem („Polowanie na druhny”). W sumie dobrze, że gwiazdor znajduje czas między filmami na tego typu przedsięwzięcia. Można powiedzieć, że po treningu z modelkami Victoria’s Secret zasłużył na anielskie skrzydła. Poniżej wideo: