Najnowsze flagowce Apple - choć pod względem designu i technologii nie można im wiele zarzucić - sprzedają się poniżej oczekiwań. Przedstawiciele firmy z Cupertino zdają sobie sprawę, że muszą zaproponować coś specjalnego, by ponownie przekonać użytkowników do iPhone'ów. Czy "iPhone XI" odniesie sukces? Choć portal "Antyweb.pl" pisze, że ten smartfon będzie rewolucją, internauci są zawiedzeni... wyglądem!

iPhone XI - wygląd

Burzę rozpętano na Twitterze. Profil OnLeaks zamieścił pierwszą grafikę przedstawiającą zapowiadany sprzęt. Uwagę przykuł moduł z trzema obiektywami fotograficznymi, który - zdaniem internautów - nie pasuje do tak ekskluzywnego telefonu. "Co oni palili?", "Żartujesz?!", "Ktoś tu musi odwiedzić Huaweia" - to tylko najdelikatniejsze z komentarzy pod grafiką.

Zresztą zobacz sam:

 

Do premiery jeszcze kilka miesięcy, ale wiadomość wygląda na wiarygodną. Przecieki dotyczące iPhone'a X też otrzymywaliśmy na długo przed premierą modelu. Ponadto informację potwierdziło konto "Ice Universe", znane z publikowania podobnych informacji.

W odpowiedzi na liczne krytyczne komentarze, OnLeaks odpowiedział, że to oczywiście prototyp we wczesnej fazie testów. Premiera ma odbyć się we wrześniu.

Cytując klasyka: "Apple, nie idźcie tą drogą!"

PS Bylibyśmy zapomnieli o możliwościach technologicznych iPhone'a XI. Wszystko wskazuje na to, że w zapowiadanym modelu znajdziemy usprawnione Face ID, powróci również skaner linii papilarnych.