Loft dla singla - less is more

Industrialne wnętrza to trend dla miłośników minimalizmu i prostoty. Pozorny chłód, który panuje w takich przestrzeniach, bardzo łatwo możemy ożywić odpowiednimi dodatkami w kolorze nasyconej pomarańczy, czy chłodniejszych odcieniach błękitu. We wnętrzach loftowych idealnie sprawdzi się beton, który świetnie komponuje się jako część salonu, kuchni, łazienki oraz jako istotny element sypialni. Proste i surowe wnętrza nie bez przyczyny kojarzą się ze skandynawskim designem, który w swoim założeniu ma być funkcjonalny, a apartamenty zaprojektowane w tym stylu zachowują swój uniwersalny charakter.

Loft dla singla - salonowe formy

Loftowe wnętrza niejednokrotnie są ucztą dla oka – wysokie sufity i większe niż w standardowych mieszkaniach przestrzenie, powodują, że w takim otoczeniu czujemy się bardziej komfortowo, a wnętrze wydaje się większe optycznie. Efekt optycznego powiększenia przestrzeni dają nam również surowe, wielkoformatowe płyty umieszczone na ścianach salonu, które imitując beton, idealnie wpisują się w tkankę skandynawskiego wnętrza, w którym powinien świetnie odnaleźć się każdy ceniący współczesny design singiel.

Loft dla singla – intensywnie i kameralnie

W prezentowanym przez nas lofcie pracowni wnętrz Decoroom meble kuchenne w kolorze cegły kojarzą się z pozytywną energią, motywują do działania, tworzą ciepły, domowy klimat. Połączenie kuchni z otwartym salonem to rozwiązanie dla osób, które kochają spędzać czas w towarzystwie przyjaciół, celebrować każdy moment i cieszyć się obecnością najbliższych. Kiedy zaś chcesz odpocząć od zgiełku codzienności, udajesz się do kameralnej sypialni, w której znajdziesz drewniane podłogi, proste w formie łóżko nawiązujące do minimalistycznej, japońskiej stylistyki oraz betonowe płyty harmonijnie korespondujące z designerską szafką w odcieniu błękitu.

Brzmi jak byś od razu chciał tu zamieszkać? Zanim to zrobisz, zobacz, co Cię czeka w tak wymyślonej i zaprojektowanej przestrzeni. Zdjęcia nowoczesnej i stylowej loftowej kawalerki pracowni wnętrz Decoroom na warszawskim Mokotowie znajdziesz w naszej GALERII--->