Fabuła serialu „Hunters” rozgrywa się w latach 70. w Nowym Jorku. Opowiada o grupie osób ścigających nazistowskich urzędników, którzy mają w planach stworzenie IV Rzeszy. Łowcy zwierają szyki i wyruszają na krwawą wyprawę, by udaremnić plany złoczyńców. Postać grana przez Ala Pacino mówi w pewnym momencie w zwiastunie, że „to nie morderstwo, to micwa”.

Dla Ala Pacino, co w trudno to uwierzyć, będzie to pierwsza główna rola w serialu (grał wcześniej w miniserialu „Anioły w Ameryce”). Oprócz niego w serialu zobaczymy m.in. Josha Radnora („Jak poznałem waszą matkę”), Logana Lermana („Furia”) i Jerrikę Hinton („Chirurdzy”). Za scenariusz „Hunters” odpowiedzialny jest David Weil. Jednak najważniejszą informacją jest to, że za produkcję odpowiada Jordan Peele, reżyser wysoko ocenianych horrorów „Uciekaj!” i „To my”.

ZOBACZ TEŻ: „Irlandczyk”: Znamy datę premiery filmu Netflixa z Robertem De Niro i Alem Pacino

Amazon Prime Video zapowiada premierę produkcji na 2020 roku, ale nie znamy jeszcze dokładnej daty. Sezon ma się składać z 10 odcinków. Patrząc na „Huners”, można powiedzieć, że Pacino przechodzi ostatnio dobry okres w karierze. Pojawił się w tym roku w filmie „Pewnego razu… w Hollywood” Quentina Tarantino. W tym miesiącu zobaczymy go także w gorąco oczekiwanym „Irlandczyku” Martina Scorsesego. Taki obrót sprawy może cieszyć nie tylko samego aktora, ale także jego wielbicieli. „Hunters” to kolejna rzecz z jego udziałem, na którą warto czekać. Poniżej zapowiedź: