Hugo Boss - 95 lat minęło

Od momentu powstania marki Hugo Boss minęło 95 lat. Garnitury z jej metką słyną z najlepszej jakości krawiectwa męskiego. Mimo że na rynku pojawia się coraz więcej konkurencyjnych marek w tym segmencie dekonstruujących garnitury, Hugo Boss nieustannie kultywuje tradycję. Stanowi miks klasycznych, ponadczasowych sylwetek, luksusowych materiałów i ciekawych poprawek.

Hugo Boss na sezon jesień-zima 2019/2020

Twórca męskiej kolekcji Hugo Boss na sezon jesień-zima 2019/2020, Ingo Wilts, w kolekcji inspirował się nowojorskimi artystami, którzy w czwartkowe wieczory wybierają się do galerii sztuki. Nie mają na sobie bluz ani jeansów. Mimo to wyglądają szykownie i wciąż czują się swobodnie. Wygoda to hasło przewodnie całej kolekcji. W palecie kolorów widzimy camelowe beże, szarości, granaty oraz kilka looków w bieli. A to wszystko w połączeniu z klasyką.

Garnitur - ponadczasowa klasyka

Spodnie garniturowe. To one są sercem całej kolekcji i elementem spajającym wszystkie sylwetki. Według wizji marki nosimy je zarówno z dwurzędową marynarką jak i golfem, swetrem w paski czy bluzą. Na wybiegu zobaczyliśmy także sportową, pikowaną kurtkę. Swój triumf nieustannie wiodą płaszcze. Naszą uwagę przykuły dwa looki z metalizowanym, skórzanym płaszczem i dwurzędową kurtką. Na wybieg Ingo wypuścił modeli także w kożuchach. Wśród nich byli otwierający męską kolekcję polski model Dominik Sadoch i słynący z niepowtarzalnych performance’ów tanecznych Alton Mason.

Najnowsze propozycje Hugo Bossa stanowią nawiązanie do historii marki i kunsztu męskiego krawiectwa. Projekty wpisują się w charakterystyczną dla Bossa estetykę. W kolekcji są uniwersalizm i ponadczasowość. Bo dobrze skrojonych garniturów nigdy za wiele! Zdjęcia z męskiej kolekcji Hugo Boss na sezon jesień-zima 2019/2020 znajdziecie w naszej GALERII--->