Na ten dzień czekali wszyscy kinomaniacy, ale nie tylko. W sieci pojawił się właśnie pierwszy zwiastun „House of Gucci” – filmu stworzonego na podstawie książki „Dom Gucci. Potęga mody, szaleństwo pieniędzy, gorycz upadku” autorstwa Sary Gay Forden. Trwająca niespełna dwie minuty zapowiedź już zdążyła wywołać ogromne poruszenie wśród internautów. I wcale nas to nie dziwi. Wszystko wskazuje więc na to, że produkcja będzie prawdziwym hitem tej jesieni. 

„House of Gucci” – zwiastun

Oprócz premierowego trailera, którym trudno się nie zachwycać (spójrzcie tylko na tę scenografię rodem z lat 80.!), światło dzienne ujrzały także oficjalne plakaty promujące film Ridleya Scotta oraz ukazujące niezwykłą metamorfozę aktorów. Możecie na nich zobaczyć odmienionego Jareda Leto oraz Lady Gagę, Jeremy'ego Ironsa, Ala Pacino i Adama Drivera. Wszystkie postery znajdziecie w naszej galerii >>

„House of Gucci” – Lady Gaga i Adam Driver w pierwszym zwiastunie:

„House of Gucci” – o czym jest film i kiedy premiera?

„House of Gucci” opisuje historię morderstwa Maurizio Gucciego (Adam Driver), wnuka założyciela marki i człowieka zarządzającego włoskim domem mody, dokonanego w 1965 roku przez jego byłą żonę Patrizie Reggiani (w roli Lady Gaga), która odbyła osiem lat kary z prawie trzydziestoletniego wyroku, a następnie wyszła na wolność. Wedle wcześniejszych zapowiedzi w filmie wystąpią także Al Pacino jako Aldo Gucci, Jared Leto jako Paolo Gucci, Jeremy Irons jako Rodolfo Gucci oraz Camille Cottin jako Paola Franchi. Premiera w Stanach Zjednoczonych zapowiedziana jest na 24 listopada.