Hermès to jeden z najbardziej luksusowych domów mody na świecie. Założony został przez Thierry’ego Hermèsa, a jego początki sięgają lat 30. XIX wieku. Francuski brand słynie z długiej tradycji, wysokiej jakości, a także niebanalnego logotypu - wóz zaprzężony w konia to ich znak rozpoznawczy. W szerokiej ofercie modowego giganta - oprócz markowych ubrań i pożądanych dodatków - znajdziemy również perfumy oraz akcesoria domowe. Przypomnijmy, że od blisko dwóch lat marka działa także na naszym rodzimym rynku. Pierwszy butik Hermès Paris w Polsce otwarto w 2019 r. na Krakowskim Przedmieściu w budynku Hotelu Europejskiego. 

Hermès na sezon wiosna-lato 2022 - transmisja z pokazu

Autorką najnowszej kolekcji Hermès na sezon wiosna-lato 2022 jest Véronique Nichanian, która z marką związana jest od ponad trzech dekad. Natomiast za układ choreograficzny już po raz kolejny odpowiedzialny będzie ceniony francuski choreograf Cyril Teste.

Początek pokazu zaplanowano na godz. 14:00. Całość możecie obejrzeć na ElleMAN.pl - link do transmisji znajdziecie poniżej. Przenieś się z nami do wielkiego świata mody!