10 maja 2020 roku Harry Styles zagra koncert w Tarun Arenie Kraków. Odbędzie się on w ramach promocji nadchodzącego albumu „Fine Line”. Trasa „Love On Tour” wystartuje w Wielkiej Brytanii, by następnie przenieść się do Europy i Ameryki Północnej. Światowa marszruta muzyka dobiegnie końca w Meksyku w październiku. Wiemy już, że supportem w Europie będzie 20-letnia amerykańska piosenkarka pop King Princess.

 

Koncert Harry’ego Stylesa – bilety

Poza miejscem i datą koncertu drugą najważniejszą kwestią są bilety. Ogólna sprzedaż na wszystkie koncerty trasy startuje w piątek 22 listopada. W Polsce od 10:00 będziemy mogli zakupić bilet na stronach LiveNation.pl i Ticketmaster.pl. Warto wspomnieć, że dolar z każdego biletu trafi na cele charytatywne.

Jeśli jednak ktoś nie chce poczekać do ogólnej sprzedaży, to zawsze będzie mógł nabyć bilet w przedsprzedaży Ticketmastera, która rozpocznie się w czwartek 21 listopada o godz. 10:00 na ich stronie internetowej i będzie trwała do 22 listopada do godziny 10:00.

Przypomnijmy, że druga płyta Stylesa „Fine Line” trafi do sprzedaży 13 grudnia. Debiutancki album artysty ukazał się dwa lata temu. Zdążyliśmy już poznać pierwszy singiel z nadchodzącej płyty artysty. Jego tytuł to „Lights Up”. Utwór zdradza ciekawy kierunek, bo przypomina bardziej psychodeliczne R&B niż zanurzony w latach 70. pop rock z debiutu.