Prezent dla dbających o zdrowie: zaawansowana szczoteczka soniczna Philips Sonicare 

Zdrowy i piękny  uśmiech na lata? To możliwe! Odkryj najbardziej zaawansowaną technologię czyszczenia od Philips Sonicare i poczuj moc mikrobąbelków wtłaczanych głęboko między zęby. Szczoteczka soniczna Philips Sonicare Diamond Clean Smart usuwa do 10x więcej płytki bakteryjnej* oraz do 100% więcej przebarwień w trzy dni**. Co ważne, rezultaty czyszczenia Philips Sonicare są potwierdzone badaniami klinicznymi. Ceny szczoteczek Philips Sonicare zaczynają się już od 300 zł.

Dla miłośników smacznej wody: dzbanek J Shmidt 500

J Shmidt 500 marki AQUAPHOR to nie zwyczajny dzbanek filtrujący, a prawdziwy mobilny system uzdatniania wody. Tę mini stację filtrującą można łatwo spakować do bagażu i mieć dostęp do krystalicznie czystej wody zawsze i wszędzie. Innowacyjny dzbanek jest wykonany z bezpiecznego tritanu (BPA free), nie zaśmieca środowiska szkodliwym plastikiem i wystarcza na przefiltrowanie aż do 500 litrów wody. Sercem urządzenia jest wkład filtrujący, który wyposażony jest w membranę kapilarną pokrytą drobniutkimi porami. Ten dzbanek usuwa z wody nie tylko wszystkie szkodliwe zanieczyszczenia mechaniczne, chlor, metale ciężkie i produkty ropopochodne, ale także bakterie, co jest niespotykane w innych dzbankach na rynku. Mamy tu do czynienia z filtracją cząstek do 800 razy mniejszych niż ludzki włos.  Aby przyspieszyć filtrację system napędza specjalna pompa, ładowana na baterię poprzez standardową ładowarkę USB. Teraz jest najlepszy moment na zakup tego produktu – od 10 do 13 grudnia produkty AQUAPHOR można kupić w sklepie firmowym z rabatem nawet do 40%

Prezent dla dbających o zdrowie: spersonalizowane suplementy Sundose

Sundose to marka, która powstała z myślą o osobach, które chciałyby zadbać o swoje codzienne samopoczucie. Idea jest prosta – wystarczy wypełnić szczegółową internetową ankietę, w której pojawiają się pytania o nasze zdrowie, zwyczaje i dietę, a następnie zamówić pakiet witamin i suplementów idealnie dobry pod nasze potrzeby. Efekt? Dostajecie dostarczone do domu witaminy w wygodnych saszetkach, które uzupełnią waszą dietę i poprawią funkcjonowanie waszego organizmu. 

Prezent dla dbających o zdrowie: taśmy do ćwiczeń TRX

W swoim czasie taśmy do ćwiczeń TRX były jednym z największych odkryć w branży fitness. Dzisiaj są jednym z najpopularniejszych sprzętów do ćwiczeń. Ich wielką zaletą jest fakt, że z ich pomocą można ćwiczyć w zasadzie wszędzie. To świetne rozwiązanie na podtrzymywanie formy w domowych warunkach. Atutem tego sprzętu jest też opcja wykorzystywania do ćwiczeń obciążenia własnego ciała. Przy takich treningach zdecydowanie trudniej o kontuzje, a ryzyko negatywnego wpływu aktywności na zdrowie zdecydowanie spada. 

* W porównaniu do mycia zębów szczoteczką manualną; z końcówka C3 Premium Plaque Defence w programie czyszczenia Clean. 

** W porównaniu do szczoteczki manualnej: z końcówką W3 Premium White w programie czyszczenia White+ z użyciem wiodącej pasty wybielającej.