Marka GUESS wprowadza w tym sezonie do swoich kolekcji innowacyjny materiał Thermore Ecodown, który posiada certyfikat GRS (Global Recycle Standard), jest całkowicie wolne od składników pochodzenia zwierzęcego, przez co jednocześnie stanowiące doskonałą alternatywę dla puchu.

Thermore Ecodown - na czym polega ta technlogia?

Tehnologia Thermore jest nie tylko o 10% cieplejsza niż inne kurtki uszyte z włókien syntetycznych, ale także znacznie  bardziej łaskawa dla naszej planety.  Thermore pochodzi w całości z plastikowych butelek z recyklingu (PET). Dodatkowo, włókna Thermore Ecodown nie zawierają mikrowłókien, głównej przyczyny zanieczyszczeń mórz i oceanów. Kurtki Thermore są jednocześnie ultralekkie, skutecznie zatrzymują ciepło, dostosowują się do sylwetki ciała oraz są wyjątkowo łatwe w pielęgnacji. W męskiej kolekcji znajdziemy kurtki w kolorach khaki czy klasycznej czerni a także przez męskie ‘bikery’ w odcieniu intensywnej czerwieni.

GUESS - historia marki

Założona w 1981 r. marka GUESS rozpoczęła swoją działalność jako producent jeansów i od tamtego czasu z powodzeniem stała się rozpoznawalną na całym świecie marką lifestylową. GUESS projektuje, sprzedaje, dystrybuuje i licencjonuje współczesne kolekcje lifestylowe odzieży, denimu, torebek, zegarków, obuwia i innych powiązanych artykułów. Produkty GUESS są dystrybuowane za pośrednictwem sklepów firmowych, jak również w renomowanych domach handlowych i sklepach odzieżowych na całym świecie.