„Jak TO robić”  - nowy program Grupa Abstra

Co tydzień na kanale „Jak TO robić" Grupy Abstra będą się pojawiać odcinki, w których główni bohaterowie mają obalać mity dotyczące seksualności. Każdy z nich ma dotyczyć innego tematu i zagadnienia. Poruszone zostaną m.in. tematy chorób wenerycznych, antykoncepcji, utraty dziewictwa czy szczytowania. W treść wplecionych będzie też dużo scenek humorystycznych, co ma pomóc przyswoić wiedzę młodym odbiorcom w prosty i zrozumiały sposób. Jak dowiadujemy się z notki prasowej, takie połączenie ma - według twórców - najlepiej trafić do grupy docelowej, czyli dorosłych i młodzieży w przedziale wiekowym 16-24. Co jeszcze wiemy o nowej produkcji Grupy Abstra?

„Jak TO robić” - goście

W produkcji „Jak TO robić" Grupy Abstra zagra między innymi znana z serii „Nieprzygotowani” Maja. Towarzyszyć jej mają inni najbardziej rozpoznawalni polscy youtuberzy, którzy będą wspólnie obalać niekoniecznie znajdujące odzwierciedlenie w rzeczywistości mity. Do oglądania programu już dziś zaprasza Justyna Dadał, Senior Brand Manager marki Durex - partnera całego przedsięwzięcia:

- Poziom edukacji seksualnej w naszym kraju pozostawia wiele do życzenia. Nastolatki, choć nie tylko, w dalszym ciągu przede wszystkim poszukują odpowiedzi na nurtujące ich pytania związane z cielesnością i seksualnością w Internecie. Niestety, sieć pełna jest różnego rodzaju szkodliwych mitów i przekłamań, które mogą wypaczać obraz seksu wśród ludzi młodych. Dlatego też wspólnie z Abstra stworzyliśmy kanał, który dostarcza rzeczowej wiedzy na temat współżycia podanej w atrakcyjny dla młodych ludzi sposób.

„Jak TO robić” odniesie sukces?

Grupa Abstra to jeden z największych i najważniejszych producentów na polskiej scenie youtubowej. Praktycznie każdy kanał ich produkcji osiąga sukcesy i bardzo dużą wyświetleń. W 2018 roku firma zanotowała przychód ponad 8 milionów złotych. Łącznie wszystkie kanały tego youtubowego zespołu zanotowały 567 milionów wyświetleń.

Abstra w ramach swojego nowego projektu podejmie się współpracy z Durexem, by doedukować młodzież w naszym kraju. Czyżby szykował się kolejny sukces popularnych chłopaków z Abstrachuje? Przekonamy się niebawem, chociaż znając grupę Abstra możemy być pewni, że produkcja, którą wypuszczą, będzie stała na wysokim poziomie! Oby okazała się równie dużym sukcesem jak akcja edukacyjna #Sexedpl Anji Rubik, która w zeszłym roku była na ustach wszystkich! Jak widać siła w Internecie. Siła dobrze pojętej edukacji seksualnej też!