Gorillaz łączy siły z marką Levi's

Gorillaz – band, który zasłynął swoimi interaktywnymi teledyskami, tym razem ze świata wirtualnego wkracza do przestrzeni realnej, a nawet bardzo fizycznej – bo odzieżowej. Dzięki kooperacji z marką Levi's animowani bohaterowie teledysków Gorillaz przenikną z ich wizualizacji i teledysków na T-shirty, bluzy oraz jeansowe kurtki. Grafiki z limitowanej edycji stworzone przez samego Jamiego Hewletta będziemy mogli wprasować sobie wyłącznie w Levi's Print Barach. Co więcej, możesz je ułożyć tak, jak chcesz i tam, gdzie chcesz! To jednak nie jedynie dobra wiadomość w kontekście tej kooperacji (nie mylić z kolaboracją!).

Gorillaz i Levi's - personalizacja, jakiej nie było!

Jak się dowiadujemy ze strony marki, klienci Levi'sa i fani bandu Gorillaz będą mogli dostosowywać ubrania do swoich potrzeb i wymagań. Przy zakupie T-shirtu, bluzy czy kurtki będziesz mógł bowiem nie tylko dobrać pasujące Ci grafiki autorstwa Jamiego Hewletta, ale też wybrać kolory, wzory, motywy i rozmiary projektów. Wszystkie projekty będzie można wprasować na wybrane przez klienta ubranie za pomocą specjalistycznych urządzeń dostępnych w wybranych sklepach Levi's. Tak szeroko zakrojonej personalizacji w modzie mainstreamowej jeszcze nie widzieliśmy!

Ubrania z linii Gorillaz x Levi's będzie można zamówić we wszystkich Levi's Print Barach, także tych w Polsce. Grafiki będzie można umieszczać na męskich i damskich bluzach z kapturem i koszulkach typu Ringer. Jak wyglądają bazy ubrań, na których możecie szaleć do woli? Zobaczcie w naszej GALERII--->>>