Amerykański gigant, który odpowiedzialny jest za spopularyzowanie trampek na całym świecie nie zwalnia tempa. I choć premierę brokatowej kolekcji „Glitter Glutter” mamy dopiero co za sobą, to zapowiedziana została już kolejna kooperacja marki tej wiosny. Kolekcja GOLF le FLEUR* x Converse zatytułowana została “Velvet”, a nad znajdującymi się w niej projektami pracował Tyler, The Creator.

GOLF le FLEUR* x Converse: Co znajdziemy w kolekcji?

W skład kolekcji GOLF le FLEUR* powstałej przy współpracy z autorem „Who Dat Boy” wchodzą dwa ponadczasowe modele One Star i Chuck 70, które tym razem będzie można kupić w wersji z pikowaną cholewką buta wykonaną w całości z weluru. Bok trampek wyposażony został w charakterystyczną naszywkę GOLF le FLEUR*, natomiast podeszwa została ozdobiona kwiatami - podobnie jak miało to miejsce w poprzednich modelach. W kampanii uwieczniono także welurowe torby typu tote, jednak nie wiadomo czy one również finalnie trafią do sprzedaży.

Już teraz wiemy za to, że welurowa kolekcja zadebiutować ma już 17 maja - dokładnie tego samego dnia co premiera najnowszego albumu Tylera “IGOR”. Kolekcję znajdziecie w wybranych sklepach Converse oraz na converse.com.