Walentynki 2019: gdzie iść na kolację?

Walentynki to okazja, przy której możemy pokazać, jak bardzo zależy nam na drugiej osobie. A jeśli na dodatek okaże się, że Twoja dziewczyna to prawdziwy foodie, to chyba nie masz wyboru i faktycznie musisz zabrać ją na walentynkowa randkę do restauracji. Pytanie tylko: gdzie na nią pójść? Wątpliwości rozwiewa zawodowy kucharz, Matteo Brunetti.

Matteo Brunetti: najlepsze restauracje z włoską pizzą

Nie jest tajemnicą, że najpopularniejszym daniem i przekąską w Polsce jest pizza. W końcu z ostatnich badań wynika, że jada ją aż 96% Polaków. Ryzyko wpadki przy wyborze menu jest na walentynki jest zatem naprawdę niewielkie! Matteo Brunetti, polsko-włoski kucharz, którego pamiętacie zapewne z ostatniej edycji MasterChefa, wybrał dla naszych czytelników aż 6 restauracji, w których znajdziecie najlepszą, a przy okazji najbardziej włoską pizzę. Jeśli zatem w Walentynki 2019 planujesz randkować w Warszawie, Krakowie lub Trójmieście - to zestawienie będzie dla Ciebie bezcenne! Rekomendacje kolejnych restauracji znajdziesz w naszej w naszej GALERII--->

Nam nie pozostaje nic innego, jak tylko życzyć Ci smacznego. I duuuuużo dobrze doprawionej miłości w iście włoskim stylu ;-)