Krótkie fryzury męskie

Krótkie fryzury męskie to wciąż najpopularniejsze cięcie wśród mężczyzn. Zdajemy sobie sprawę, że większość z Was nie traktuje trendów poważnie albo nie śledzi ich z rumieńcami na twarzy, ale przychodzi ten moment, kiedy trzeba coś zmienić. Jak przystrzyc włosy, żeby fryzura nie tylko pasowała do kształtu twarzy, ale była również modna? Na pomoc przychodzą inspiracyjne zdjęcia z wybiegu oraz styliści fryzur. Te fryzury są często na tyle uniwersalne, że spokojnie możemy je nosić cały czas, dbając tylko o to, by miały odpowiednią długość.

Krótkie fryzury męskie: trendy

Najpopularniejsze fryzury męskie to krótkie cięcia. W tym roku najczęściej na wybiegach pojawiały się włosy zaczesane do tyłu (sprawdź pokazy Louis Vuitton, Kenzo, Prady, Diora, Balmain czy Billionaire). W opozycji do nich stoją gęste (proste lub kręcone) grzywy zasłaniające większość czoła (coś dla hipsterów), a także przedziałki na boku, które upodobają sobie zapewne stylowi biznesmeni i eleganccy szarmanci. W naszej GALERII>>> znajdziesz sporo przykładów na krótkie fryzury męskie. Liczymy, że nasz wybór znacznie ułatwi (i uprzyjemni) Twoją kolejną wizytę u fryzjera! 

A jeśli chcecie wiedzieć, jak uzyskać dobrą fryzurę, to powinniście sprawdzić nasz tekst, w którym przedstawiamy 5 prostych wskazówek, które mogą Wam w tym pomóc.